Усміхнена Кейт Міддлтон в ефектній фіолетовій сукні з’явилась на фіналі Вімблдону
Фото: Reuters
Кейт Міддлтон сьогодні, 14 липня, прибула на чоловічий фінал Вімблдонського тенісного турніру – це її друга поява на публіці після того, як у неї діагностували рак.
Як пише Sky News, до Кейт Міддлтон приєдналися її донька принцеса Шарлотта та сестра Піппа.
Вони спостерігатимуть за матчем між чинним чемпіоном іспанцем Карлосом Алькарасом і сербським тенісистом Новаком Джоковичем в королівській ложі Центрального корту.

Кетрін Міддлтон патронує Всеанглійський клуб з 2016 року, і в її церемоніальні обов’язки входить вручення трофея переможцю після кожного фіналу чоловічого та жіночого окремого розряду.

Водночас зазначається, що принцеса Кетрін не була присутня на суботньому жіночому фіналі між італійкою Жасмін Паоліні та чешкою Барборою Крейчиковою.


Нагадаємо, раніше дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон вперше з’явилася в соціальних мережах після того, як розповіла, що у неї діагностували рак.
Зазначимо, що у дружини майбутнього короля Великої Британії принца Вільяма Кейт Міддлтон діагностували рак. Нині вона проходить хіміотерапію.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.