Новини

Водій на підпитку віз під своїм сидінням п’ять гранат та вибухову речовину

Водій на підпитку віз під своїм сидінням п’ять гранат та вибухову речовину

Поліція Донецької області в Костянтинівському районі зупинила автомобіліста, який перевозив у машині 5 гранат та вибухову речовину. Водій понесе адміністративну і кримінальну відповідальність за скоєне.

Про це повідомили в Національній поліції Донецької області.

“Чоловік повертався з застілля додому, коли його зупинив наряд патрульної поліції. Всередині машини під сидінням та в бардачку знайдено 5 гранат та близько 400 грамів вибухової речовини. Йому загрожує і адміністративна, і кримінальна відповідальність”, – ідеться в повідомленні.

Працівники правоохоронних органів наголосили, що водій перебував під дією алкоголю.

“Водій пояснив, що повертався додому з гостей. При огляді салону авто під водійським сидінням та у бардачку поліцейські вилучили 3 РГД та 2 – Ф-1, а також вибухівку”, – акцентували в прес-службі Нацполіції.

Водія притягнуто до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння (ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення), а за небезпечний вміст транспортного засобу передбачена кримінальна відповідальність (ст.263 Кримінального кодексу України).

Наразі проводиться експертиза вилучених речей із авто.





Раніше “Прямий” повідомляв, що  співробітники правоохоронних органів Хорватії поранили двох дітей та обстріляли фургон з мігрантами, під час затримання контрабандиста на вантажному автомобілі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.