Новини

Німеччина, Бельгія та ще три країни стали непостійними членами Ради безпеки ООН

Німеччина, Бельгія та ще три країни стали непостійними членами Ради безпеки ООН

П’ять країн, серед яких Німеччина обрали непостійними членами Ради безпеки ООН.

Про це повідомив міністр закордонних справ Хайко Маас у Twitter.

“184 голоси, віддані Німеччині в Раді Безпеки, – це великий голос довіри. Ми хочемо стати голосом для миру та показати наші кольори у важких рішеннях”, – ідеться в повідомленні.

Відомо, що окрім ФРН, непостійними членами РБ ООН цього дня теж обрали: Бельгію, Південно-Африканську Республіку, Домініканську Республіку та Індонезію.

Раніше “Прямий” повідомляв. що Рада Безпеки ООН ухвалила заяву, щодо ситуації в Україні, в якій закликала усі сторони конфлікту в Україні підтвердити Мінські домовленості 2015 року та висловила серйозну стурбованість з приводу погіршення безпеки на сході України.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.