Німеччина, Бельгія та ще три країни стали непостійними членами Ради безпеки ООН
П’ять країн, серед яких Німеччина обрали непостійними членами Ради безпеки ООН.
Про це повідомив міністр закордонних справ Хайко Маас у Twitter.
“184 голоси, віддані Німеччині в Раді Безпеки, – це великий голос довіри. Ми хочемо стати голосом для миру та показати наші кольори у важких рішеннях”, – ідеться в повідомленні.
Відомо, що окрім ФРН, непостійними членами РБ ООН цього дня теж обрали: Бельгію, Південно-Африканську Республіку, Домініканську Республіку та Індонезію.
Раніше “Прямий” повідомляв. що Рада Безпеки ООН ухвалила заяву, щодо ситуації в Україні, в якій закликала усі сторони конфлікту в Україні підтвердити Мінські домовленості 2015 року та висловила серйозну стурбованість з приводу погіршення безпеки на сході України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.