Арахамія допускає розкол монобільшості
Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія не виключив можливість розколу монобільшості у Верховній Раді.
Про це Арахамія заявив в ефірі одного з українських телеканалів.
Відповідаючи на питання про те, чи може монобільшість розвалитися Арахамія відповів, що “такі сценарії є і вони опрацьовуються”.
“Не можна ігнорувати цей факт з одного боку. З іншого боку ми ж, певною мірою, на політичній розтяжці”, – зазначив Арахамія.
Він вважає за необхідне тримати баланс щодо реакції на “витівки” народних депутатів.
“Кожен раз, коли хтось щось робить… журналісти, і громадськість кажуть: “Виженімо його з фракції”. Для мене ж народний депутат – це на довгій дистанції якась кількість голосувань. Це можуть бути дуже важливі й системні для країни закони. Якщо ми будемо ось так розлучатися з цими людьми, то наприкінці ми не зможемо нічого приймати, у нас не буде для цього достатньої політичної волі”, – сказав Арахамія.
Раніше Арахамія заявив, що Україна поки не здатна адаптуватися до глобальної епідемії.