Війна

Армія РФ готується до форсування Дніпра на Херсонщині

Армія РФ готується до форсування Дніпра на Херсонщині

Фото: Суспільне Херсон

Російські війська активізували спроби висадки на острів Бугаз у Херсонській області, намагаючись створити плацдарм для подальшого форсування Дніпра.

Про це повідомив речник Сил оборони півдня Владислав Волошин у телемарафоні 1 квітня.

За його словами, противник намагається форсувати водні перешкоди в південній частині Дніпровської дельти, зокрема біля населеного пункту Кізомис. Проте спроби окупантів наразі залишаються даремними: українські військові вчасно виявляють і знищують ворожі плавзасоби.

“Іноді, якщо ворожим солдатам вдається висадитися, вони фактично опиняються в пастці — забезпечення здійснюється лише дронами, а через кілька днів вони здаються в полон або їх ліквідують”, — пояснив Волошин.

Такі операції, за словами речника, російська пропаганда використовує для створення ілюзії контролю над островами. Водночас Волошин наголосив: українські сили надійно утримують цей напрямок і не дозволяють ворогу закріпитися.

Раніше РФ активізувала штурми одразу на кількох напрямках. ЗСУ стримують ворога біля кордонів трьох областей.

Варто додати, що у Межівській громаді на Дніпропетровщині розпочинається примусова евакуація через близькість бойових дій — лінія фронту проходить на відстані трохи понад 10 кілометрів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.