Астронавт NASA розповів про свою зустріч з інопланетянином
Астронавт NASA Леланд Мелвін розповів, що бачив неземну, органічну істоту на орбіті космічного корабля Space Shuttle.
Про це повідомляє видання Metro.
Мелвін зізнався, що побачив якусь інопланетну істоту в вантажному відсіку космічного корабля. Тоді разом з ним перебував ще один астронавт NASA Ренді Бреснік.
За словами астронавта, який провів в космосі більше 24 днів в якості інженера на борту космічного корабля “Атланті”, першими словами, які виникли у нього в той момент в голові стали “Х’юстон, у нас проблема”.
Однак пізніше з’ясувалося, що це був зовсім не інопланетянин, а фреон, що витік з шлангів.
Раніше “Прямий” повідомляв, що міністерство оборони США вперше розповіло про програму з дослідження невідомих літаючих об’єктів, яка проводилася – з 2007-го по 2012 роки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.