Новини

Астронавт NASA розповів про свою зустріч з інопланетянином

Астронавт NASA розповів про свою зустріч з інопланетянином

Астронавт NASA Леланд Мелвін розповів, що бачив неземну, органічну істоту на орбіті космічного корабля Space Shuttle.

Про це повідомляє видання Metro.

Мелвін зізнався, що побачив якусь інопланетну істоту в вантажному відсіку космічного корабля. Тоді разом з ним перебував ще один астронавт NASA Ренді Бреснік.

За словами астронавта, який провів в космосі більше 24 днів в якості інженера на борту космічного корабля “Атланті”, першими словами, які виникли у нього в той момент в голові стали “Х’юстон, у нас проблема”.

Однак пізніше з’ясувалося, що це був зовсім не інопланетянин, а фреон, що витік з шлангів.

Раніше “Прямий” повідомляв, що міністерство оборони США вперше розповіло про програму з дослідження невідомих літаючих об’єктів, яка проводилася – з 2007-го по 2012 роки.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.