Війна

Атака на Харків: кількість постраждалих зросла до 19

Атака на Харків: кількість постраждалих зросла до 19

Фото: Pixabay

У Харкові до 19 осіб зросла кількість постраждалих унаслідок російської атаки БПЛА.

Про це повідомив мер міста Ігор Терехов.

Відомо, що серед постраждалих є неповнолітні дівчина та хлопець. Також зазначається, що внаслідок російських ударів загинула одна людина.

Раніше Ігор Терехов зазначив, що на місці одного з прильотів під завалами знаходиться людина.

Наразі рятувальна операція триває. Усі профільні служби працюють над ліквідацією наслідків атаки.

“Пошкоджені приватний будинок, медзаклад і офісна будівля, у багатоповерхових житлових будинках вибиті вікна, палають приватні автомобілі і гаражі”, – написав Олег Синєгубов, очільник Харківської ОДА.

У Генеральному Штабі ЗСУ повідомили, що через російську атаку пошкоджено будівлю військового шпиталю. За попередніми даними, є постраждалі серед військовослужбовців, які проходили лікування у медичному центрі.

“Увечері, 29 березня, вкотре цинічно порушивши норми міжнародного гуманітарного права, російські терористи завдали удару по військовому госпіталю у місті Харків. Внаслідок ураження БпЛА типу “Shahed” пошкоджено будівлю шпиталю та розташовані поруч житлові будинки”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, увечері 29 березня росіяни безпілотниками атакували Харків, внаслідок чого є загиблий та постраждалі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.