“Б***ді” та “убогі”: “слуги народу” у партійному чаті обговорили, як називати інші партії
Народні депутати президентської фракції “Слуга народу” обговорювали у чаті, як називати інші партії, зокрема пропонували називати їх “проросійськими б**дями” та “убогими”.
Про це повідомляє видання “Букви”.
У фракційному чаті “Слуги народу” один з народних депутатів написав, що “неприпустимо застосовувати силу до парламентарів, від якої б політичної сили вони не були”. А також вказав на необхідність використання синонімічних замінників.
У відповідь інший нардеп написав: “До речі, дуже правильно. Позиція фракції повинна озвучуватися і в тих випадках, коли убогі з “Голосу” називають всіх нас “п’ятою колоною”. Або Юля (Тимошенко, – ред.) лякає майбутнім судом”.
Голова фракції Давид Арахамія також відповів: “Можна говорити проросійські бл*ді і не називати партію”.
У заступника голови Верховної Ради Руслана Стефанчука запитали, чи можна так говорити.
Хтось підкоригував висловлювання Арахамії: “Проросійські представники найдавнішої професії. Так ми точно регламент не порушимо”.
Ще один учасник офіційного чату “слуг” підібрав свій синонімічний ряд про колег з інших фракцій: “Курви, лярви можна”.


Нагадаємо, глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що ніхто не штрафуватиме за використання нецензурної лексики у соцмережі радником глави української делегації в Тристоронній контактній групі Олексієм Арестовичем, бо “мат – це народна мова”.