Більше не холодно: в Арктиці зафіксували неймовірну спеку
Фото: Pixabay
В деяких районах Арктики минулого тижня температура піднялася вище за 30℃, що значно перевищує середній показник для цієї пори року.
Про це повідомляє видання The Independent.
Метеоролог з Великої Британії Скотт Дункан назвав температурні умови в регіоні як “воістину виняткові для будь-якого часу року, але приголомшливі для травня”.
Повідомляється, що танення льоду і вічної мерзлоти в Арктиці через підвищення температури приводить до викиду метану в атмосферу і сприяє глобальному потеплінню.
Як вважає експерт, через швидке потепління в майбутньому такі температурні стрибки будуть спостерігатися все частіше.
Нагадаємо, що до кінця XXI століття Мальдіви можуть зникнути з поверхні Землі, якщо світ швидко й узгоджено не буде боротися зі зміною клімату.