“Більше не може працювати”: в Україні розповіли про наслідки атаки на російський завод “Стрєла”
Фото: соцмережі
Керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко прокоментував удар по заводу “Стрєла” на території РФ.
Про це він написав у соцмережі.
Коваленко припустив, що після нічного удару завод у Брянській області РФ більше не може працювати.
За його словами, підприємство спеціалізувалося на виробництві електроніки для російського оборонного комплексу. Зокрема виготовлялися трансформатори, дроселі, автотрансформатори з регулюванням напруги, котушки індуктивності, фільтри та інші електротехнічні компоненти.
Окрім того, завод виготовляв радіолокаційне обладнання і співпрацював з корпорацією “Ростех”, постачаючи продукцію для підприємств військово-промислового комплексу РФ.
Раніше стало відомо, що у ніч на 4 травня в Суземському районі Брянської області РФ було атаковано об’єкт російського військово-промислового комплексу – завод “Стрєла”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.