Бойові дії у Нагірному Карабаху: Азербайджан і Вірменія оприлюднили дані про втрати
Офіційні Баку і Єреван оприлюднили дані про втрати сторін під час спалаху військового конфлікту у Нагірному Карабаху. Вони кардинально відрізняються.
Міністерство оборони Азербайджану повідомило, що було знищено понад 550 військовослужбовців Вірменії. У відомстві додали, що збройні сили Вірменії втратили 22 танки та іншої важкої бронетехніки, 15 одиниць зенітних ракетних комплексів “ОСА”, 18 безпілотників, вісім артилерійських установок, а також три склади з боєприпасами.
Втрати серед своїх військовослужбовців в Баку не уточнили.
За інформацією Міністерства оборони Вірменії, в ході бойових зіткнень 27 вересня з азербайджанської сторони загинуло близько 200 осіб. Баку втратив близько 30 одиниць бронетехніки та близько 20 безпілотників.
Втрати вірменської сторони уточнюються. За словами представника Міноборони, поранено близько 100 військовослужбовців, 10 з них евакуйовано в Єреван.
Заступник міністра оборони невизнаного Нагірного Карабаху Артур Саргсян раніше на пресконференції в Степанакерті говорив про 16 загиблих з вірменської сторони.
Зазначимо, вранці 27 вересня загострився конфлікт Азербайджану і Вірменії навколо Нагірного Карабаху.
Туреччина повністю підтримала позицію Баку щодо конфлікту у Нагірному Карабасі.
Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України закликало обидві сторони до деескалації конфлікту.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.