Бойовики 14 разів обстріляли позиції ЗСУ, один український військовий постраждав
Фото: Facebook
Сьогодні, 17 серпня від 7-ї до 18-ї години російські окупаційні війська 14 разів порушили режим припинення вогню.
Про йдеться у повідомленні прес-центру штабу ООС.
“Упродовж поточної доби, від 7-ї до 18-ї години російські окупаційні війська 14 разів порушили режим припинення вогню. Важке озброєння не застосовувалося”, – йдеться у повідомленні.
Так, окупанти відкривали прицільний вогонь з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях Об’єднаних сил у районах населених пунктів Кримське, Новозванівка, Красногорівка, Чермалик, Павлопіль, Водяне, Лебединське та Широкине.
Внаслідок бойових дій один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення.
Повідомляється, що ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БОЙОВИКИ З “ГРАДІВ” ОБСТРІЛЯЛИ ПОЗИЦІЇ ООС ПОБЛИЗУ СВІТЛОДАРСЬКА
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.