Події

Бойовики 14 разів обстріляли позиції ЗСУ, один український військовий постраждав

Бойовики 14 разів обстріляли позиції ЗСУ, один український військовий постраждав

Фото: Facebook

Сьогодні, 17 серпня від 7-ї до 18-ї години російські окупаційні війська 14 разів порушили режим припинення вогню.

Про йдеться у повідомленні прес-центру штабу ООС.

“Упродовж поточної доби, від 7-ї до 18-ї години російські окупаційні війська 14 разів порушили режим припинення вогню. Важке озброєння не застосовувалося”, – йдеться у повідомленні.

Так, окупанти відкривали прицільний вогонь з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях Об’єднаних сил у районах населених пунктів Кримське, Новозванівка, Красногорівка, Чермалик, Павлопіль, Водяне, Лебединське та Широкине.

Внаслідок бойових дій один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення.

Повідомляється, що ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БОЙОВИКИ З “ГРАДІВ” ОБСТРІЛЯЛИ ПОЗИЦІЇ ООС ПОБЛИЗУ СВІТЛОДАРСЬКА

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.