Новини

Бойовики 23 рази обстріляли українські позиції: застосували 120-мм міномет, двох наших захисників поранено

Бойовики 23 рази обстріляли українські позиції: застосували 120-мм міномет, двох наших захисників поранено

Противник 23 рази відкривав вогонь по позиціях наших військ, у тому числі один раз із забороненого Мінськими домовленостями 120-мм міномету. Про це повідомляє прес-центр ООС.

“Нажаль, внаслідок ворожого вогню було поранено двох наших захисників”, – говориться у повідомленні.

Російські окупаційні війська проявляли активність і вели вогонь по захисниках Кримського, Новотошківського, Новолуганського, Залізного, Мар’їнки, Авдіївки, Красногорівки, Пісків, Талаківки, Гнутового, Широкиного, Водяного та Павлополя. Своїми активними діями ворог намагався змусити військовослужбовців Об’єднаних сил відкрити вогонь у відповідь.

За уточненими даними розвідки одного окупанта знищено, трьох поранено.

Упродовж поточної доби бойовики російських окупаційних військ чотири рази обстріляли позиції українських захисників біля Кримського, Новолуганського, Тарамчука та Гнутового.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.