Війна

Били ракетами С-300: окупанти зруйнували спортивний комплекс “Локомотив” у Харкові

Били ракетами С-300: окупанти зруйнували спортивний комплекс “Локомотив” у Харкові

Фото: web.telegram.org

Голова Харківської військової адміністрації Олег Синєгубов заявив, що близько опівночі, 2 вересня, росіяни ракетними ударами типу С-300 зруйнували приміщення спортивного комплексу “Локомотив” імені Г. Кірпи у Холодногірському районі.

Про це він написав у Telegram.

“Це світова спортивна арена, де тренувалися наші “золоті рибки” – чемпіонки із синхронного плавання. У цих стінах виступали світові зірки із різних видів спорту, призери Олімпійських Ігор. Знищені басейн, сучасний боксерський клуб, який урочисто відкрили лише в лютому цього року”, – йдеться у дописі.

Він заявив, що росіяни вкотре чинять терор проти мирного населення, і це все, що їм лишається. Адже успіхів на фронті у них немає.

“Все відбудуємо. А в наших спортивних комплексах знову будуть займатися найталановитіші спортсмени світу. Після перемоги!”, – додав очільник ОВА.





Нагадаємо, що ЗСУ на південному напрямку знищили 37 окупантів, три танки, чотири гаубиці “Мста-Б” та склад боєприпасів.

Зазначимо, що морські піхотинці ЗСУ за останню добу, 1 вересня, знищили сім БМД, один танк та один БМП.

Також, ЗСУ вдарили по гуртожитку, в якому жило 200 російських загарбників та співробітників ФСБ РФ.

До слова, за даними Генштабу, втрати російських окупантів з початку повномасштабного вторгнення РФ, в Україні сягнули вже близько 48700 осіб, 2009 танків та сотень одиниць військової техніки.

Нагадаємо, на південному напрямку захисники України за добу 1 вересня знищили 5 російських складів боєприпасів в Баштанському, Бериславському та Херсонському районах, ліквідовано орієнтовно 102 загарбники.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.