COVID-вакцинація в Україні: за минулу добу зроблено ще 1713 щеплень
За минулу добу, 26 лютого, в Україні провели 1 713 щеплень від COVID-19. Всього з початку вакцинації в Україні зроблено 3 051 щеплення.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.
“1713 осіб щеплено від Covid-19 за добу 26 лютого 2021 року в Україні”, – зазначається у повідомленні.
Кількість щеплень, проведених у регіонах:
Вінницька область – 50 щеплень;
Волинська область – 74 щеплень;
Дніпропетровська область – 140 щеплень;
Донецька область – 110 щеплень;
Житомирська область – 52 щеплень;
Закарпатська область – 34 щеплень;
Запорізька область – 47 щеплень;
Івано-Франківська область – 20 щеплень;
Київська область – 60 щеплень;
Кіровоградська область – 66 щеплень;
Луганська область – 30 щеплень;
Львівська область – 80 щеплень;
м. Київ – 30 щеплень;
Миколаївська область – 170 щеплень;
Одеська область – 70 щеплень;
Полтавська область – 100 щеплень;
Рівненська область – 70 щеплень;
Сумська область – 70 щеплень;
Тернопільська область – 60 щеплень;
Харківська область – 60 щеплень;
Херсонська область – 50 щеплень;
Хмельницька область – 50 щеплень;
Черкаська область – 100 щеплень;
Чернівецька область – 60 щеплень;
Чернігівська область – 60 щеплень.
Від початку кампанії першою дозою щеплено 3051 особу. Лідерами з кількості проведених щеплень є Миколаївська (170), Донецька (110), Полтавська та Черкаська (по 100) області. У Києві, як і в Луганській області, проведено всього по 30 щеплень – це найменше в Україні.
За весь період вакцинальної кампанії найбільше щеплень зробили у Черкаській області – 270.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.