“Денег нет, но Вы держитесь”: Богдан з Сейшел передає всім вітання
Колишній голова Офісу президента Андрій Богдан знову нагадав про себе дописом у Facebook.
На своїй сторінці у соцмережі Богдан опублікував фото з пляжу.
Судячи з фотографії, Богдан зараз перебуває а Сейшелах.
“Друзі дуже скучаю за Вами, не сплю не їм )))) Вірю, скоро всі Ви будете займатись тим, що Вам подобається. Розумію Вам не легко, денег нет, но Вы держитесь!!!”, – написав екскерівник ОП.

Раніше, у День Св. Валентина, Богдан опублікував у Facebook колаж із написом “Мене важко знайти, легко загубити і неможливо забути”.
Заступник голови ОП Кирило Тимошенко написав у коментарі: “Я так сумую без тебе!”
Нагадаємо, Богдан, якого президент Володимир Зеленського звільнив 11 лютого, заявив, що поїздка Зеленського до Султанату Оман не була офіційним візитом, не мала офіційного статусу, а здійснювалася з приватною метою і за власні кошти.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.