Новини

“Денег нет, но Вы держитесь”: Богдан з Сейшел передає всім вітання

“Денег нет, но Вы держитесь”: Богдан з Сейшел передає всім вітання

Колишній голова Офісу президента Андрій Богдан знову нагадав про себе дописом у Facebook.

На своїй сторінці у соцмережі Богдан опублікував фото з пляжу.

Судячи з фотографії, Богдан зараз перебуває а Сейшелах.

“Друзі дуже скучаю за Вами, не сплю не їм )))) Вірю, скоро всі Ви будете займатись тим, що Вам подобається. Розумію Вам не легко, денег нет, но Вы держитесь!!!”, – написав екскерівник ОП.

Раніше, у День Св. Валентина, Богдан опублікував у Facebook колаж із написом “Мене важко знайти, легко загубити і неможливо забути”.

Заступник голови ОП Кирило Тимошенко написав у коментарі: “Я так сумую без тебе!”

Нагадаємо, Богдан, якого президент Володимир Зеленського звільнив 11 лютого, заявив, що поїздка Зеленського до Султанату Оман не була офіційним візитом, не мала офіційного статусу, а здійснювалася з приватною метою і за власні кошти.

На думку народного депутата “Європейської Солідарніості” Миколи Величковича, своїм листом про Оман Андрій Богдан дав зрозуміти, що не збирається йти з політики.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.