Стрічка новин

Депутати міськради Конотопу влаштували масову бійку: 50 затриманих, є постраждалі

Депутати міськради Конотопу влаштували масову бійку: 50 затриманих, є постраждалі

У міськраді Конотопа, Сумської області, під час проведення сесії виникла масова бійка між прихильниками чинного мера і його опонентами. Поліція затримала 50 осіб.

Про це повідомляє прес-служба поліції області.

Правоохоронці зазначають, що успішно розняли конфліктуючі сторони, але постраждали четверо працівників органів.

За інформацією поліції, під час засідання між прихильниками і противниками мера періодично виникали словесні перепалки і бійки. Поліцейські стали між сторонами стіною.

“В результаті, правоохоронцям довелося вжити превентивних заходів і вивести із залу 50 найбільш активних порушників порядку і доставити їх в поліцію”, – розповів заступник начальника обласної поліції Олег Кузмінков.

Нагадаємо, 16 липня, біля КП “Центр захисту тварин” у Миколаєві сталася бійка між депутатами міськради і зоозахисниками з одного боку та працівниками Центру – з іншого.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.