Новини

Донька Білла Гейтса вперше публічно розповіла про психічний стан батька

Донька Білла Гейтса вперше публічно розповіла про психічний стан батька

Фото: Reuters

21-річна донька Білла Гейтса — Фібі Гейтс — уперше публічно заявила, що її батькові діагностували синдром Аспергера.

Про це вона розповіла в одному з епізодів популярного подкасту Call Her Daddy.

За словами Фібі, цей діагноз частково пояснює характерні особливості засновника Microsoft, зокрема його замкнутість і “соціальну незграбність”:

“Для хлопця це було жахливо. Для мене — кумедно, тому що мій тато досить соціально незграбний. Як він казав раніше, у нього синдром Аспергера. Тож, як на мене, це дуже смішно”, — розповіла вона.

До цього моменту Білл Гейтс ніколи публічно не згадував про наявність у нього цього розладу.

Синдром Аспергера є формою аутизму, за якої люди зазвичай мають складнощі з соціальною взаємодією, схильність до рутинних дій та зосередженість на вузькому колі інтересів. При цьому когнітивні здібності зберігаються на нормальному або навіть високому рівні.

Ці подробиці прозвучали у контексті обговорення стосунків Фібі та того, як на них реагує її батько.

Нагадаємо, у 2020 році один із засновників і колишній гендиректор Microsoft Білл Гейтс залишив раду директорів компанії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.