Новини

Фонд держмайна поповнив бюджет на 1 млрд гривень

Фонд держмайна поповнив бюджет на 1 млрд гривень

Фонд державного майна випередив виконання річного плану з оренди на три місяці, додавши до державної скарбниці 1 мільярд гривень.

Про це на сторінці у Facebook повідомив керівник ФДМУ Віталій Трубаров.

“1 мільярд гривень. Річний план надходжень від оренди державного майна виконано у вересні”, — повідомив Трубаров.

За його словами, Фонд випереджає планові показники надходжень на три місяці, і до кінця року загальна сума від оренди сягне майже 1,5 мільярда гривень.

Однак, як додав він, на сьогодні ще існує величезна кількість об’єктів, які перебувають на балансі різних міністерств і відомств, котрі не використовуються, пустують, а могли би приносити гроші до бюджету. Тому Трубаров закликав балансоутримувачів більш активно передавати такі об’єкти для оренди.

Керівник ФДМУ також повідомив, що Фонд розробив новий закон про оренду державного майна, який зменшує в рази документообіг, зменшує терміни і спрощує процедури передачі майна в оренду, мінімізує роль чиновника та закладає механізми боротьби з недобросовісними орендарями.

“Сподіваюся, що депутати за нього візьмуться ще цього року, адже прийняття цього закону неодмінно збільшить надходження від оренди”, — наголосив Трубаров.

Нагадаємо, Кабінет міністрів схвалив проект закону про Державний бюджет України на 2019 рік.

Також слідкуйте за “Прямим” в FacebookTwitter Telegram та Instagram.