Газпром заявив про готовність продовжити транзит газу через Україну після 2019 року
Діючий контракт на транзит газу через Україну спливає у 2019 році. “Газпром” не має наміру його продовжувати, але поставки блакитного палива продовжуватимуть.
Про це повідомляють “РІА Новости” з посиланням на представника російської компанії Олександра Медведєва.
Він повідомив, що певний обсяг транзиту газу через Україну після 2019 року буде законтрактований на взаємних умовах.
“Хочу звернути увагу на те, що ми ніколи не казали про припинення транзиту через Україну. Мова йшла про те, що ми не припускали та не припускаємо продовження діючого контракту на транзит, який спливає у 2019 році”, – сказав він.
Він наголосив, що за дорученням президента Росії Володимира Путіна, Газпром почав вести переговори з Україною про долю транзиту після 2019 року.
“Параметри транзиту газу: обсяги, терміни, умови – вони будуть визначені у ході переговорів. Певний обсяг транзиту буде законтрактовано на задовільних, взаємоприйнятних умовах. Тому в нас ще є час для переговорів”, – додав він.
Нагадаємо, “Нафтогаз” збільшив прибуток наздогнавши російського монополіста “Газпром”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.