Голодуючого Балуха тримають у загальній камері, що погіршує його стан – Чийгоз
Засуджений в анексованому Росією Криму український активіст Володимир Балух продовжує перебувати в загальній камері сімферопольського СІЗО, що погано позначається на його здоров’ї у зв’язку з голодуванням, яке він тримає понад 115 днів.
Про це повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, передає Радіо Свобода.
“Зараз він перебуває в загальній камері, де понад 10 ув’язнених, і йому дуже складно – збивається режим. Це істотно ускладнює його спокій. З огляду на голодування, яке він продовжує тримати, йому бажаніше більш спокійна обстановка. Стан здоров’я залишається вкрай складним”, – сказав Чийгоз.
Нагадаємо, 5 липня підконтрольний Росії Роздольненський районний суд засудив українського активіста Володимира Балуха до 5 років колонії загального режиму і штрафу 10 тисяч рублів (близько 4 тис. гривень) за сукупністю двох кримінальних справ.
Другу справу проти активіста порушили через заяви начальника ізолятора тимчасового тримання в селищі Роздольне Валерія Ткаченка, який стверджує, що Балух його побив. При цьому сам активіст і його захист заявляють, що це Ткаченко напав на нього.
В США заявили, що українського політичного в’язня Володимира Балуха повинні негайно звільнити і зазначили, що засудили його за” дуже сумнівними обвинуваченнями”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.