Горе-грабіжники в Одесі тікали з місця злочину та влетіли в бетонозмішувач. Фото та відео
Правоохоронці Одеси затримали трьох зловмисників, які обікрали жінку. Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник ГУНП в Одеській області Дмитро Головін.
Як з’ясувалося, всі троє вже відбували покарання у місцях позбавлення волі.
“Вкрали сумку, гроші, документи та особисті речі. Жертва не розгубилася та побігла за чоловіками, які провезли її на капоті, скинули та спробували сховатися. Почалося переслідування. Швидко зреагували сили патрульної поліції та поліції охорони. Не впоравшись з керуванням, горе-розбійники потрапили в ДТП. Ніхто не постраждав. Зловмисників затримано. Попередньо вони всі раніше вже відбували покарання у місцях позбавлення волі”, – зазначив Головін.
Як повідомляв “Прямий”, в Києві затримали двох чоловіків та жінку, які під виглядом поліцейських грабували іноземців.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.