Техно

Ілон Маск сам собі продав соцмережу Х

Ілон Маск сам собі продав соцмережу Х

фото: Reuters

Американський мільярдер Ілон Маск продав свою соціальну мережу X власному стартапу xAI, що займається розробкою штучного інтелекту.

Про це повідомляє CNN.

За словами Маска, угода оцінюється у 33 мільярди доларів. Маск також каже, що вартість об’єднаної компанії становить 80 мільярдів доларів.

“Ф’ючерси xAI й X переплітаються. Сьогодні ми офіційно робимо крок до об’єднання даних, моделей, обчислень, дистрибуції та талантів. Це поєднання розблокує величезний потенціал, поєднуючи передові можливості та досвід xAI у сфері ШІ з величезним охопленням X”, – написав Маск у соцмережі X.

Поки що незрозуміло, як саме це придбання допоможе амбіціям Маска в галузі ШІ, але тісніша інтеграція з X може дозволити xAI швидше просувати свої новітні моделі та функції ШІ до широкої аудиторії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.