Новини

Іноземець намагався провезти з України в Угорщину понад два кілограми наркотиків

Іноземець намагався провезти з України в Угорщину понад два кілограми наркотиків

Громадянин Німеччини намагався провезти через кордон України до Угорщини 2,7 кг канабісу контрабандою.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

“Виявити наркотичну речовину в пункті пропуску “Лужанка” допомогла службова собака прикордонників, яка безпомилково вказала на сховок з “травичкою”. Перетнути кордон на виїзд з України з прихованими наркотиками намагався 34-річний громадянин Німеччини. Реалізовуючи інформацію про ймовірну спробу переміщення наркотичної сировини, що надійшла від оперативників Західного регіонального управління Держприкордонлужби, прикордонники спільно з митниками поглиблено оглянули автомобіль “Шкода” іноземця. У ході огляду спрацювала службова собака. З’ясувалось, що у бампері авто німецької реєстрації знаходяться пакунки з 2,7 кілограмами канабісу”, – йдеться у повідомленні.

Про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 305 ККУ “Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів” направлено повідомлення до компетентних правоохоронних органів.





Нагадаємо, у Київській області правоохоронці ліквідували канал постачання марихуани у військову частину.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.