ІТ-індустрія стала лідером з експорту послуг в Україні
ІТ-індустрія стала лідером з експорту послуг в Україні за підсумками минулого року.
Про це у Facebook повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
Так, у 2017 році експорт українських послуг у секторі інформаційно-комунікаційних технологій склав 1,8 млрд дол. — це на 7,1% більше за 2016 рік. Найбільше експортували до країн ЄС (37%), США (30,4%), Швейцарії (8,5%).
У міністерстві зазначили, що сектор інформаційно-комунікаційних технологій входить до перспективних згідно з Експортною стратегією України, тож в уряді йде розробка експортної стратегії для ІКТ-сектору.
Нагадаємо, IT-галузь України зросла на 20% та принесла до бюджету країни 3,6 мільярди доларів, впродовж минулого року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.