Політика

Кандидат на главу БЕБ Скомаров пояснив російське громадянство свого батька

Кандидат на главу БЕБ Скомаров пояснив російське громадянство свого батька

Фото: Oleksandr Skomarov

Батько кандидата на посаду директора БЕБ Олександра Скомарова у 2024 році отримав російське громадянство. Сам Скомаров пояснив, що його батько був змушений отримати громадянство РФ.

Про це він розповів у фейсбуці.

“Цими днями мій 75-річний батько Скомаров Віктор Дмитрович став справжньою зіркою анонімних ТГ-каналів та сайтів “без форми зворотнього звʼязку”. Ви також могли спостерігати відповідні рекламні дописи у соціальних мережах. “Зіркою” став і я разом з батьком”, – написав він.

Він заявив, що його батько зараз мешкає в Києві. Під час перебування в окупації на території Луганської області він був примусово паспортизований.

“На жаль, така сама доля спіткала і сотні тисяч інших громадян України. Загальновідома інформація, що в окупації без цього “документа” особі не надаються навіть комунальні та медичні послуги, забирається житло, обмежуються інші права, гарантовані Конституцією України та Конвенцією про захист прав людини й основоположних свобод”, – зазначив Скомаров.

Він також зазначив, що наявність російського паспорта в його батька ніяк не впливає на його роботу.

“Ані бізнесу, ані будь-яких інших звʼязків з окупантами тато авжеж не має, просто написати лише про паспорт було прісно і не цікаво. За таке ніхто грошей не дасть”, – зазначив Скомаров.

Також він зазначив, що він не приховував щось від Конкурсної комісії.

Скомаров зазначив, що компанія проти нього почалась на тлі майбутніх фінальних співбесід на посаду Директора БЕБ.

“Втім, реформа Бюро економічної безпеки України вже під загрозою, співбесіди відкладені. Час покаже до чого все це призведе. Але така коштовна кампанія проти мене свідчить про те, що ресурси наразі на боці тих, хто проти реформування Бюро”, – наголосив Скомаров.

Він також звернув увагу на людей, як його батько, які перебувають на тимчасово окупованих територіях.

“Ця ситуація – це гарна нагода всім, а особливо Державі, подумати, а що ж з громадянами України в окупації? З тими хто не пішов на співпрацю з окупантами, але не зміг виїхати та отримав паспорт заради виживання? Це люди другого сорту чи з обмеженими правами? Чи на їх рідних на вільних територіях України можна ставити ярмо “ненадійного контингенту”?”, – написав Скомаров.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.