Новини

Матч “Динамо”- “Славія”: у Києві 14 серпня закриють три станції метро

Матч “Динамо”- “Славія”: у Києві 14 серпня закриють три станції метро

У Києві 14 серпня із 18:30 до 19:30 закриють станцію метро “Олімпійська”. Станція “Площа Льва Толстого” працюватиме тільки на вихід, а “Палац спорту” – тільки на вхід.

Про це повідомили на офіційному інтернет-порталі КМДА.

Такі заходи обумовлені проведенням на НСК “Олімпійський” футбольного матчу Ліги чемпіонів УЄФА між командами “Динамо” (Київ) та “Славія” (Прага, Чехія).

У разі необхідності після закінчення футбольного матчу можливе обмеження входу на станції “Олімпійська”, “Площа Льва Толстого” та “Палац Спорту”.

Також у київському метро планують встановити табло із точним часом прибуття поїзду.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.