КПВВ “Майорське” потрапив під снайперський обстріл, коли там знаходились цивільні
Сьогодні, 23 серпня, бойовики обстріляли зі снайперської зброї калібру 7,62 мм контрольний пункт в’їзду-виїзду “Майорське”.
Про це повідомляє прес-служба штабу Операції об’єднаних сил.
“Сьогодні, о 15.48, з боку тимчасово окупованої території зі 7,62 мм снайперських гвинтівок вівся обстріл по КПВВ “Майорське”. В результаті обстрілу пошкоджено один із модулів, у якому в той час прикордонники Краматорського загону зі складу Об’єднаних сил здійснювали пропускні операції громадян, які слідували через лінію розмежування”, – йдеться в повідомленні.
Командувачем Об’єднаних сил введено режим “Червоний”. Цивільних громадян евакуювали у безпечне місце, особовий склад зайняв бойові позиції. Постраждалих серед військовослужбовців та цивільного населення немає.
Раніше “Прямий” повідомляв, 23 серпня, в наслідок тривалого бою на Донбасі загинуло четверо військовослужбовців, семеро отримали поранення різних ступенів.