Новини

КПВВ “Майорське” потрапив під снайперський обстріл, коли там знаходились цивільні

КПВВ “Майорське” потрапив під снайперський обстріл,  коли там знаходились цивільні

Сьогодні, 23 серпня, бойовики обстріляли зі снайперської зброї калібру 7,62 мм контрольний пункт в’їзду-виїзду “Майорське”.

Про це повідомляє прес-служба штабу Операції об’єднаних сил.

“Сьогодні, о 15.48, з боку тимчасово окупованої території зі 7,62 мм снайперських гвинтівок вівся обстріл по КПВВ “Майорське”. В результаті обстрілу пошкоджено один із модулів, у якому в той час прикордонники Краматорського загону зі складу Об’єднаних сил здійснювали пропускні операції громадян, які слідували через лінію розмежування”, – йдеться в повідомленні.

Командувачем Об’єднаних сил введено режим “Червоний”. Цивільних громадян евакуювали у безпечне місце, особовий склад зайняв бойові позиції. Постраждалих серед військовослужбовців та цивільного населення немає.

Раніше “Прямий” повідомляв, 23 серпня, в наслідок тривалого бою на Донбасі загинуло четверо військовослужбовців, семеро отримали поранення різних ступенів. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.