Події

“Дахував” чорний імпорт електроніки: на Львівщині затримали посадовця митниці

“Дахував” чорний імпорт електроніки: на Львівщині затримали посадовця митниці

Співробітники СБУ та Національної поліції викрили схему нелегального ввезення електроніки в Україну. Посадовець митного поста у Львівській області отримував хабарі за незаконне сприяння імпортерам.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За матеріалами справи, посадовець брав хабарі з імпортерів електронної техніки в Україну. В обмін на грошову винагороду він допомагав бізнесменам “обходити” процедури розмитнення та уникати відповідних платежів до бюджету нашої держави.

Йдеться про чорний імпорт високовартісної цифрової техніки відомих брендів, яку підприємці завозили із-за кордону.

Як встановило розслідування, лише за одним із задокументованих епізодів посадовець “пропустив” продукцію без сплати мита на понад 15 млн грн. За цю “послугу” він попросив особисто для себе 23 тисячі американських доларів. Щоб оформити оборудку, чиновник вносив неправдиві відомості до автоматизованої системи митного оформлення.

Правоохоронці затримали митника після отримання ним всієї суми неправомірної вигоди. В салоні його авто виявлено готівку, одержану злочинним шляхом.

Наразі йому повідомлено про підозру за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Триває розслідування для притягнення до відповідальності всіх учасників оборудки. Зловмиснику загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.