Суспільство

Масштабна аварія на Запорізькій ТЕС: електростанція відновила роботу

Масштабна аварія на Запорізькій ТЕС: електростанція  відновила роботу

Запорізька ТЕС відновила роботу після аварії. У ДТЕК зазначили, що відновили роботу електростанції о 3:47 ночі. 

Про це повідомляє “РБК-Україна“.

У ДТЕК, якому належить Запорізька ТЕС, заявили, що відновити роботу електростанції вдалося в 3:47 ночі.

“Після усунення причин аварії на підстанції, енергетикам Запорізької ТЕС вдалося оперативно усунути наслідки аварійного відключення ТЕС і включити в мережу енергоблок №4 і №1. Енергетики готуються до запуску ще енергоблоку №3 найближчим часом”, – заявили в компанії.

Нагадаємо, 12 грудня на Рівненській АЕС автоматично відключився енергоблок.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.