Політика

Медпрацівники у школах отримають доплату на час карантину: в уряді назвали суму

Медпрацівники у школах отримають доплату на час карантину: в уряді назвали суму

Кабінет міністрів підтримав постанову, якою встановлено додатковий соціальний захист медичних працівників у закладах освіти.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Медики у школах отримають доплати в розмірі 20%. Уже з 1 січня вони отримають у середньому майже на 1 тис. гривень більше, залежно від тарифного розряду. Надбавка діятиме до скасування карантину”, – зазначив глава уряду.

Шмигаль нагадав, що уряд ще в січні підвищив виплати всім українським вчителям майже на 20%.

Нагадаємо, у МОН пояснили, як працюватимуть школи і дитсадки після локдауну.

Раніше нардеп від “Європейської Солідарності” Артур Герасимов заявив, що уряд Зеленського вправно “закатує гроші” в дороги, коли медики не отримують доплат за боротьбу з пандемією. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.