Міністри закордонних справ ЄС обговорять посилення військової загрози РФ для України
Фото: Рixabay
Під час засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС Нідерланди винесуть на порядок денний питання загострення ситуації на Донбасі.
Про це на своїй сторінці у Twitter заявив міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок.
“Нідерланди продовжують підтримувати територіальну цілісність та суверенітет України. Обговоримо ситуацію (щодо ескалації російської агресії – ред.) під час майбутньої зустрічі міністрів закордонних справ ЄС. Україна не одинока”, – наголосив він.
Spoke with @DmytroKuleba about the rising tensions in Eastern Ukraine. NL will continue to support the territorial integrity & sovereignty of Ukraine. We will discuss the situation further during the coming meeting of EU ministers of Foreign Affairs. Ukraine does not stand alone.
— Stef Blok (@ministerBlok) April 7, 2021
В МЗС України вже прокоментували цю заяву та подякували Нідерландам за підтримку на тлі посилення російської агресії проти України.
“Дякую за це просте та зрозуміле послання про підтримку, оскільки Росія ускладнює ситуацію з безпекою, підриває мирний процес та збільшує військову присутність біля наших кордонів. З нетерпінням чекаємо засідання Ради ЄС з закордонних справ 19 квітня”, – написав Дмитро Кулеба.
Раніше Пентагон США звернувся до Росії щодо нарощування військ біля кордонів з Україною.
Крім того, генсек НАТО Єнс Столтенберг зателефонував Зеленському через російські війська на кордонах України.
За інформацію Головного управління розвідки, командування збройних формувань Російської Федерації продовжує нарощувати бойові можливості своїх окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.