Мінкультури внесло ще п’ятьох артистів з Росії до “чорного списку”: хто потрапив під санкції
Фото: Іnstagram
Міністерство культури та інформаційної політики за поданням СБУ внесло п’ятьох російських артистів до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.
Про це повідомляє пресслужба міністерства.
“18 січня 2021 року до Міністерства культури та інформаційної політики надійшли листи Служби безпеки України щодо включення до Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, громадян РФ Ольги Кормухіної, Ольги Засульської, Ігоря Саруханова, Дениса Клявера та Марка Тишмана”, – йдеться в повідомленні.
Повідомляється, відповідними наказами МКІП російських артистів було включено до Переліку.
У пресслужбі нагадали, що процедура здійснюється автоматично, адже згідно з чинним законодавством повноваженнями вирішувати “включати” чи “не включати” до списків МКІП не наділено.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В УКРАЇНІ ЗАБОРОНИЛИ ТРАНСЛЯЦІЮ ТРЬОХ РОСІЙСЬКИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.