Новини

Минулої доби бойовики 20 разів обстріляли позиції ЗСУ

Минулої доби бойовики 20 разів обстріляли позиції ЗСУ

Упродовж минулої доби, 19 серпня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил була напруженою, бойовики 20 разів відкривали вогонь по позиціях українських військ.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Російські окупаційні війська вели прицільний вогонь із гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, а на окремих напрямках із озброєння БМП.

Ворожі обстріли здійснювалися по захисниках Кримського, Катеринівки, Луганського, Південного, Залізного, Зайцевого, Новоселівки Другої, Гнутового, Павлополя, Лебединського, Водяного, Широкиного. Також поблизу Катеринівки противник застосував озброєння БМП.

Упродовж поточної доби російські окупаційні війська з гранатометів та стрілецької зброї три рази обстріляли позиції українських захисників в районах населених пунктів Широкине та Лебединське.

Втрат серед особового складу Об’єднаних сил протягом минулої та цієї доби немає.

За даними української розвідки, двоє окупантів отримали поранення.

Як повідомляв “Прямий”, правоохоронці викрили та затримали учасника незаконного збройного формування “ДНР”, який на момент вчинення злочину був неповнолітнім.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.