Події

Місто Алушта в окупованому Криму отримуватиме воду за графіком

Місто Алушта в окупованому Криму отримуватиме воду за графіком

Алушта буде третім містом в окупованому Криму, в якому вода подаватиметься за графіком.

Про посилення подачі води через маловоддя у вівторок, 9 лютого, повідомила так звана “голова адміністрації” Алушти Галина Огнєва у Facebook.

Зазначено, що на 17, 18, 19 лютого заплановано тестове введення графіка: подача води з 05:00 до 10:00 і з 17:00 до 22:00.

“Перехід на затверджений графік подачі води – 25 лютого” – це питання винесено на розгляд комісії з попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки міського округу Алушти”, – написала Огнєва.

Крім того, вона закликала алуштинців економити воду.

“Набирати ємності, а потім їх зливати – це не економія. Після введення графіка, якщо не буде економії, доведеться скорочувати час подачі води”, – підкреслила глава адміністрації Алушти.

Нагадаємо, що окупаційна влада Севастополя (Автономна Республіка Крим, Україна) ввела в місті режим підвищеної готовності через скорочення запасів води.

Раніше на території окупованого РФ Криму зникла вода у знаменитому водоспаді Учан-Су, який є найвищим в Україні.

Нагадаємо, через проблеми з водопостачанням в анексованому Криму “голова” окупаційної влади Сергій Аксьонов доручив викупити приватні свердловини та колодязі в зневоднених регіонах.

ЗВЕРНУТИСЯ ЯК КРАЇНА-ОКУПАНТ: КИСЛИЦЯ ЗАЯВИВ, ЩО РОСІЯ МАЄ ОФІЦІЙНО ПОПРОСИТИ В УКРАЇНИ ВОДУ ДЛЯ КРИМУ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.