Місто Алушта в окупованому Криму отримуватиме воду за графіком
Алушта буде третім містом в окупованому Криму, в якому вода подаватиметься за графіком.
Про посилення подачі води через маловоддя у вівторок, 9 лютого, повідомила так звана “голова адміністрації” Алушти Галина Огнєва у Facebook.
Зазначено, що на 17, 18, 19 лютого заплановано тестове введення графіка: подача води з 05:00 до 10:00 і з 17:00 до 22:00.
“Перехід на затверджений графік подачі води – 25 лютого” – це питання винесено на розгляд комісії з попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки міського округу Алушти”, – написала Огнєва.
Крім того, вона закликала алуштинців економити воду.
“Набирати ємності, а потім їх зливати – це не економія. Після введення графіка, якщо не буде економії, доведеться скорочувати час подачі води”, – підкреслила глава адміністрації Алушти.
Раніше на території окупованого РФ Криму зникла вода у знаменитому водоспаді Учан-Су, який є найвищим в Україні.
Нагадаємо, через проблеми з водопостачанням в анексованому Криму “голова” окупаційної влади Сергій Аксьонов доручив викупити приватні свердловини та колодязі в зневоднених регіонах.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.