Світ

На Балі сталося масштабне вимкнення електроенергії: у чому причина

На Балі сталося масштабне вимкнення електроенергії: у чому причина

У п’ятницю, 2 травня, в кількох регіонах острова Балі в Індонезії сталося вимкнення електроенергії.

Про це повідомили в Reuters.

Вимкнення електроенергії було спричинене пошкодженням підводних кабелів, які з’єднують електросистему Балі з островом Ява.

Внаслідок блекауту на дорогах острова утворилися затори. Водночас постраждав  й аеропорт, однак він продовжував обслуговувати рейси завдяки резервним генераторам, втім деякі з них було затримано. Біля стійок реєстрації люди утворювали великі черги.

Як зазначається, електропостачання на Балі почало відновлюватися за кілька годин після вимкнення. Державна комунальна компанія надала пріоритет відновленню електроенергії ключовим об’єктам інфраструктури, йдеться про урядові установи, лікарні, аеропорт, а також готелі.

Нагадаємо, раніше в європейській енергосистемі стався масштабний збій, що призвів до масового відключення електроенергії в Іспанії, Португалії та частині Франції.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, TwitterTelegram та Instagram.