На Черкащині поліцейські затримали серійного нападника на дітей
Правоохоронці затримали серійного грабіжника коштовностей у малих дітей. Він погрожував їм ножем та забирав золоті прикраси.
Про це повідомили в прес-службі Національної поліції України.
“Підозрюваний два роки тому звільнився з місць позбавлення волі та продовжив вчиняти кримінальні правопорушення. Нападник, погрожуючи ножем, нападав на дітей та забирав їхні золоті прикраси. За даними поліцейських чоловік вчинив щонайменше чотири напади на неповнолітніх”, – ідеться в повідомленні.
Відомо, що діти, на яких було вчинено напад, гралися у дворах біля своїх багатоповерхових будинків. Коли дитина залишалася наодинці, до неї підходив невідомий чоловік, та погрожуючи ножем відбирав золоті хрестики. Малеча травм не отримувала, але була налякана.
Потерпілими від рук нападника стали діти віком від 4 до 9 років, які проживали в різних районах міста.
При проведенні оперативно-розшукових заходів оперативники затримали чоловіка в одному з ломбардів міста.
Нападник намагався здати золотий хрестик, який, як виявилося, належав потерпілій дитині. Зрозумівши, що його викрито та що у поліцейських є докази його вини, чоловік зізнався у вчиненому. Він розповів, що не працює та веде кочовий спосіб життя. Кошти на власні потреби здобував, вчиняючи напади на дітей. Викрадене здавав до ломбарду.
Наразі чоловікові оголошено про підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 (Розбій) КК України.
Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна.
Раніше “Прямий” повідомляв, що у Києві затримали ґвалтівника, який підозрюється у серії нападів на жінок.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.