На Дніпропетровщині виявили вибухівку на одній з підстанцій – Міненерго
У Дніпропетровській області на одній з підстанцій обленерго було виявлено вибуховий пристрій.
Про це повідомило Міністерство енергетики України у своєму Telegram-каналі.
Для знешкодження вибухового пристрою на місце події викликали поліцію та саперів, які успішно провели операцію з його знешкодження.
Крім того, Міністерство енергетики поінформувало про інші інциденти, що сталися внаслідок російських атак. Зокрема, у Хмельницькій області через ракетну атаку було знеструмлено 11,1 тисячі абонентів у 13 населених пунктах. Станом на ранок всі абоненти були підключені до енергомережі.
Також у Сумській області ворожий снаряд влучив у газорозподільчу станцію. На щастя, обійшлося без постраждалих, обладнання не пошкоджено, і газопостачання не припинялося.
Також читайте: Зелена “щільна хмарність”: чому електрика для українців буде за графіком – і дорого.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.