Війна

На Донеччині ворог попав у пастку: військові розкрили деталі

На Донеччині ворог попав у пастку: військові розкрили деталі

Фото: 110 ОМБр

Військовослужбовці 110 ОМБр заявили, що росіяни потрапили у вогневий мішок у Великій Новосілці на Донеччині та не можуть просуватися далі.

Про це повідомили у пресслужбі бригади.

Як зазначили у повідомленні, бої за місто продовжуються. Просуватися далі ворог не може, однак змушений підсилювати свої підрозділи в місті.

Водночас активно працює українська аеророзвідка, яка фіксує пересування та огляд окупантів. Після цього в бій вступають дрони та артилерія, які нищать росіян.

“Наразі противник не розуміє, що робити. Ефект від пропагандистського “флаговтику” закінчився, а помирати московити не перестали”, – підсумували у 110 ОМБр. 

Як повідомлялося раніше, російські окупанти зменшили темпи наступу, бо завʼязли у міських боях за Часів Яр і Торецьк, а також у спробі оточити Покровськ.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.