Новини

На Хмельниччині 39 людей отруїлися на поминках

На Хмельниччині 39 людей отруїлися на поминках

В Хмельницькій області Ярмолинецькому районі госпіталізовано 39 осіб, які перебували на поминальних обідах. Серед них трирічна дитина.

Про це повідомляє Depo.Хмельницький.

“Вже зареєстровано 39 хворих (38 дорослих, 1 дитина). Двоє осіб втратили свідомість та були госпіталізовані до реанімаційного відділення Ярмолинецької районної лікарні. У більшості пацієнтів перебіг хвороби має середню важкість. Двоє лікуються амбулаторно”, – говорить лікар-епідеміолог Державної установи “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ” Лариса Венгер.

За попередніми даними причиною отруєння може бути палочка сальмонели.

Медик додала, що хворі проживають в Хмельницькому Ярмолинецькому районі (с. Нове Село, с. Томашівка, ст. Ярмолинці, смт. Ярмолинці, с. Скаржинці, с. Перегінка, с. Жилинці) та Чемеровецькому районі.

Раніше “Прямий” повідомляв, що в Старосамбірському районі Львівщини, у дитячому таборі, отруїлися діти. Шестеро з них потрапили до лікарні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.