На Івано-Франківщині посилили карантин через спалах коронавірусу
Фото: Reuters
Місцева влада Івано-Франківщини ухвалила рішення посилити обмежувальні заходи на території області.
Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.
На позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС щодо ситуації з поширенням коронавірусу члени комісії одноголосно прийняли рішення про посилення заходів.
Зокрема, на території області:
– обмежили проведення масових заходів за участю понад 20 осіб;
– заборонили здійснення регулярних і нерегулярних перевезень пасажирів у кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння,
– обмежили проведення дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля, в тому числі проведення святкових заходів, банкетів, публічних подій;
– ввели обов’язковий масковий режим у громадських місцях.
Також комісія заявила про необхідність збільшити кількість тестувань на COVID-19 та посилити роботу по контролю за дотриманням обмежувальних заходів.
Нагадаємо, що станом на ранок 4 лютого в Україні підтвердили 5 082 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19.