Новини

На Харківщині четверо людей підірвалися на вибухонебезпечному предметі

Сьогодні, 2 лютого, на Харківщині четверо людей підірвалися на вибухонебезпечному предметі.

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Харківській області.

За інформацією ДСНС, інцидент стався на березі річки Сіверський Донець в місті Ізюм, внаслідок підриву вибухонебезпечного предмета.

Як зазначає Поліція Харківської області, один з чоловіків знайшов предмет, взяв його в руки, і той здетонував.

Наразі постраждалих госпіталізували до медичного закладу.

Правоохоронці розслідують обставини події за ч. 1 ст. 438 КК України (воєнні злочини).

“Правоохоронці закликають громадян бути обережними, не чіпати підозрілі предмети та у разі їх виявлення дзвонити на “101” або “102”, – резюмували у повідомленні.

Нагадаємо, що в готелі неподалік центру Львова стався вибух, унаслідок інциденту постраждав чоловік.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.