Новини

На Одещині чоловік виростив більше трьох тисяч кущів опійного маку

На Одещині чоловік виростив більше трьох тисяч кущів опійного маку

У Білгороді-Дністровському правоохоронцями було виявлено у місцевого жителя більше трьох тисяч кущів нароковмісного маку.
Про це повідомляє Наполіція Одеської області.

“42-річний чоловік на присадибній ділянці виростив більше трьох тисяч кущів нарковмісного зілля. Рослини поліцейські вилучили та направили на дослідження”, – ідеться в повідомленні.

Під час проведення обшуку правоохоронцями в його домоволодінні правоохоронці було вилучено більше трьох тисяч кущів опійного маку. Проте, пояснити поліцейським, з якою метою він насіяв таку велику кількість заборонених рослин, чоловік не зміг.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч 1 статті 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України.
“Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років”, – додають в Нацполіції.

Раніше “Прямий” повідомляв, що Нацполіція викрила чоловіка, який примушував дітей створювати порнографічні зображення у соцмережах.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.