На Півдні України посилюються сепаратистські настрої – Чийгоз
Сьогодні у південних областях України поступово посилюються сепаратистські настрої. Зокрема деякі мери міст та громадські активісти ведуть активну проросійську пропаганду на півдні.
Про це в ефірі Еспресо.TV. заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Ахтем Чийгоз.
“Коли ми говоримо про Південь, мова не лише про військову підготовку Росії. На мій погляд, мешканці південних регіонів України мають проросійські погляди. Я вчора дивився сюжет, що спецпризначенці СБУ в порожньому будинку відпрацьовували захоплення терористів. І це в порожньому будинку”, – зауважив Чийгоз.
“Зараз на Півдні є небезпечні для нашої держави особистості. Це і мери деяких міст, і громадські активісти, які серед населення проводять проросійську роботу. І тому, я гадаю, що СБУ варто було по цим “мішеням” відпрацьовувати спецоперації”, – підкреслив нардеп.
За його словами, наразі загроза сепаратизму на Півдні України цілком реальна і потрібно зараз проводити роботу над помилками, яких ми припускалися до 2014 року.
“Я дуже часто буваю на Півдні й кожного разу в мене важке відчуття, що там дуже мало України. І це дуже схоже на Крим перед окупацією. Не можна казати про всіх українців, проте є такі лідери думок, що виступають каталізаторами цих проросійських процесів. Аналогій з Кримом дуже багато”, – повідомив політик.
Чийгоз також наголосив, що спецслужби працюють не дуже добре й не застосовують превентивних заходів для запобігання критичних ситуацій.
Нагадаємо, “Слуги”, “Партія Шарія” та ОПЗЖ в Одеській облраді голосували за увічнення імен “беркутівців”.
Раніше що Верховний Суд України скасував указ про звільнення суді Оксани Царевич, яку звинувачували у незаконному позбавлянні водійських прав активістів Автомайдану.