Стрічка новин

На Тернопільщині під час збору грибів у лісі замерзли на смерть мама і син

На Тернопільщині під час збору грибів у лісі замерзли на смерть мама і син

Впродовж 26 та 27 жовтня у лісі та в річці на території трьох районів області виявили тіла двох жінок та двох чоловіків.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

В лісі, неподалік села Старий Вишнівець, Збаразького району чоловік виявив маму та рідного брата без ознак життя.

“25 жовтня вони вийшли по гриби до лісу і не повернулися. Молодший син знав, куди пішли його рідні, як і те, що брат та мама могли залишитися ночувати у лісі в облаштованому сховку. Через добу вирішив розшукати зниклих. Найшов їх у власноруч збудованому курені мертвими”, – повідомляє поліція.

Як повідомили правоохоронці, загиблі зловживали спиртними напоями. Попередня причина смерті – переохолодження після вживання алкоголю.

Крім того, неподалік села Звенигород Бучацького району в лісопосадці місцеві жителі виявили труп односельчанина. Ймовірна причина – серцевий напад.

Тіло посеред річки Жирак в селі Бережанка Лановецького району побачив місцевий чоловік. Тіло було понівечене гризунами.

Через деякий час правоохоронці встановили особу – це жителька села Жуківці, 1974 року народження. Вона зловживала спиртними напоями, вела бродячий спосіб життя. Уже спілкуючись з мешканцями села стало відомо, що жінку майже тиждень не бачили.

На березі, де знайшли тіло, лежали куртка, домашні капці, штани жінки та порожня пляшка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРИВ’ЯЗАЛИ ДО ДЕРЕВА, ЗҐВАЛТУВАЛИ ТА НАОСТАНОК ПОГРАБУВАЛИ – У ЧОРНОБИЛЬСКОМУ ЛІСІ НАПАЛИ НА ІНОЗЕМНУ ТУРИСТКУ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.