Нарешті вдома – українські туристи повернулись з Єгипту: подробиці “Прямого”
Друга група українських туристів, які кілька днів чекали на повернення додому, нарешті приземлились у Борисполі. Чартерний рейс з українцями постійно переносили. Кожна додаткова хвилина очікування додавала нервувань родичам, які чекали рідних у аеропорту.
В аеропорту туристів зустріла кореспондент “Прямого” Юлія Кирієнко.
“Затримка з відльотом сталася через надзвичайний стан у Єгипті та через технічні неузгодженості. Українців розмістили у готелі та годували. Це все здійснювалось за рахунок туристичного оператора”, – повідомляє вона.
Також вона підкреслила, що коли вони зійшли з літака та ступили на українську землю, емоцій не приховували.
“Такими додатковими днями до відпустки були розчаровані не всі, дехто навіть радів”, – додала кореспондент.
Детальніше дивіться у сюжеті.
Раніше “Прямий” повідомляв, що 705 українців вже вилетіли з Шарм-ель-Шейху.
Нагадаємо, МЗС України повідомляло, що українські туристи вилетять з Єгипту 30 квітня.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.