Новини

“Нацкорпус” увірвався до львівської міськради та зірвав сесію

“Нацкорпус” увірвався до львівської міськради та зірвав сесію

Декілька десятків молодиків у футболках праворадикальної організації “Національний корпус” увірвалися до будівлі Львівської міської ради та зірвали сесію.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Зазначається, що молодики влаштували штовханину у львівській Ратуші та пошкодили частину меблів у великій сесійній залі.

“Молодики начебто прийшли підтримати стоматологів, які протестують проти перетворення 3-ї стоматологічної поліклініки у комунальне некомерційне підприємство”, – йдеться в повідомленні.





Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.