“Нацкорпус” увірвався до львівської міськради та зірвав сесію
Декілька десятків молодиків у футболках праворадикальної організації “Національний корпус” увірвалися до будівлі Львівської міської ради та зірвали сесію.
Про це повідомляє прес-служба міськради.
Зазначається, що молодики влаштували штовханину у львівській Ратуші та пошкодили частину меблів у великій сесійній залі.
“Молодики начебто прийшли підтримати стоматологів, які протестують проти перетворення 3-ї стоматологічної поліклініки у комунальне некомерційне підприємство”, – йдеться в повідомленні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.