Новини

Найтепліший січень в історії Києва: у столиці в січні оновлено 11 температурних рекордів

Найтепліший січень в історії Києва: у столиці в січні оновлено 11 температурних рекордів

Січень 2025 року в Києві став одним із найтепліших в історії спостережень, повторивши рекорд 2007 року.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, середньомісячна температура склала +2,1°C, що на 5,3°C вище за кліматичну норму. Протягом останніх шести днів місяця було встановлено 11 температурних рекордів.

Найхолодніший день – 6 січня (-6,9°C).
Найтепліший день – 30 січня (+11,6°C).
Опадів випало 25 мм – 68% кліматичної норми.

Нагадаємо, 2024 рік став найтеплішим у столиці за всю історію спостережень. Середньорічна температура досягла +11,4°C, що на 2,4°C перевищує норму. Загалом у 2024 році в Києві зафіксували 52 температурних рекорди, найбільше – у квітні (13) та липні (14).

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.