Одна дитина у дуже важкому стані: Кулеба про стан дітей, яких привезли в Україну після ДТП у Білорусі
Українських школярів, що постраждали в ДТП у Білорусі, літаком доставили в Суми, де вони пройдуть лікування.
Про це в ефірі “Прямого” повідомив уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба.
“Буквально п’ять хвилин тому літак приземлився в Сумах у місцевому аеропорті. Троє дітей, які прибули, почувають себе нормально і будуть доставлені до обласної дитячої лікарні. Одна дитина — Андрій Коровай — в дуже важкому стані, він буде потребувати довгого лікування. Дві дитини в більш легкому стані, але все одно вони потребують госпіталізації, тому бригади швидкої допомоги зараз доставляють їх до обласної лікарні. Андрій уже переніс кілька операцій на черепі, в нього багато переломів і він буде знаходитись у реанімації”, – розповів Кулеба.
Він наголосив, що відповідальність за порушення правил перевезення дітей понесе не лише перевізник.
“Однозначно має відповідати і перевізник, і організатор цієї поїздки”, – підкреслив Кулеба.
13 травня, у результаті ДТП у Білорусі загинула дитина, яка перебувала на передньому пасажирському сидінні. У салоні мікроавтобусу знаходилися ще шість дітей, які отримали травми різного ступеню важкості.
Водій мікроавтобусу, у якому їхала дитяча футбольна команда з України, за попередньою інформацією, відволікся від керування транспортним засобом та скоїв попутне зіткнення з навантажувачем “Амкодор 332 С-01”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.