Події

Окупанти на Донбасі вилучають із бібліотек для знищення всі україномовні книги

Окупанти на Донбасі вилучають із бібліотек для знищення всі україномовні книги

Фото: Pixabay

Окупанти на Донбасі розпочали інвентаризацію бібліотечних фондів. “Екстремістські” книги вилучаються.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

“Окупанти почали інвентаризацію бібліотечних, шкільних та інших книжкових фондів. Тому що виявляється “молодь Донбасу проти екстремізму”. Все це робиться працівниками бібліотеки ім. Крупської в Донецьку. На сьогодні вже завершено оцінку бібліотек і шкільної літератури в Мангуші та Микільському. Всі книги, що містять “екстремістський зміст “вилучені”, – повідомив Андрющенко.

Він також зазначив, що екстремістськими окупанти вважають підручники з історії України.

“До екстремістської відносяться всі підручники з історії України… Про УПА і Степана Андрійовича взагалі промовчимо. Також підручники з літератури. Бо Стус – знову екстреміст. У підсумку всі україномовні книги вилучені для знищення. Маріуполь – наступний. Всі книги будуть знищені. Різниці між денаzивікацією і нацизмом вже немає”, – зазначив Андрющенко.

Як повідомляв “Прямий”, російскі окупаційні війська запровадили процедуру “фільтрації” у кожному тимчасово окупованому українському місті.

Як вже відомо, російські окупанти в Маріуполі ввели одноразові перепустки для пересування містом. Для їхнього отримання треба записуватися в чергу.

Зазначимо, що невдалі спроби російських окупантів полагодити комунікації у зруйнованому Маріуполі, який війська РФ вже понад два місяці утримують в оточені, призвели до прориву водопроводу – вода, яка линула вулицями міста, вимиває тіла загиблих із поховань у дворах.

До слова, стали відомі імена та прізвища зрадників, які очолили ворожу комендатуру у десяти населених пунктах навколо Маріуполя.

Як повідомлялося, окупанти хочуть “відновити навчання” в єдиній неушкодженій у Маріуполі школі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.